Jesteś tutaj: Medycyna Kwantowa

Beata DRóżdż quantec Terapie Kwantowe Leczenie Kwantowe shanti

Uzdrawianie Kwantowe z Quantec:

Pochodzenie sukcesu i porażki zaczyna się w umyśle, a dokładniej w myślach, w sposobie myślenia.
Za każdym razem, gdy o czymś myślimy, nasz mózg już identyfikuje to jako dobre lub złe dla nas i tworzy uczucie. To uczucie będzie generować myśli na rzecz rozwiązania konfliktu i w ten sposób podejmować decyzje. Z kolei decyzje wymagają postaw, które budują nasze wyniki.
Myślenie — Odczuwanie — Decyzje — Postawy — Wyniki
Łatwo powiedzieć, że zmiana nastawienia zmienia nasze wyniki, ale nie jest to do końca prawda. Na krótką metę tak, ale na dłuższą nie. Dzięki „prawu najmniejszego wysiłku” znów będziemy na życiowym autopilocie, wykonując zadania w najłatwiejszy i najbezpieczniejszy dla nas sposób. I krok po kroku odchodzimy od decyzji. W tym sensie dajemy się ponieść autosabotażowi, prokrastynacji, kompleksom niższości, gotowym frazesom typu „nie dam rady” itp.
Prawdziwa zmiana zaczyna się w umyśle i sposobie myślenia. To właśnie proponuje Terapia Kwantowa z Quantec. Zmień sposób myślenia, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Terapia Kwantowa jest całkowicie zdalna. Nie potrzebujesz żadnego sprzętu, aby otrzymać dopasowane emisje. Quantec został po raz pierwszy opracowany do leczenia osób autystycznych, ponieważ ci pacjenci nie lubią kontaktu fizycznego. Rzeczywiście kontakt fizyczny często utrudniał konwencjonalne leczenie. Wkrótce potem zaczęli go stosować między innymi u pacjentów z chorobami psychicznymi, zespołami, chorobą Alzheimera, Parkinsona, depresją, bezsennością.
Obecnie kuracja ma szerokie zastosowanie i może pomóc zdrowym ludziom zachować zdrowie oraz wspomagać proces uświadamiania sobie i w ten sposób osiąga się pełnię we wszystkich dziedzinach życia. Czy to w rozwoju emocjonalnym, czy to zawodowym, czy finansowym.

Uzdrawianie Kwantowe za pomocą Quantec nie ma nic wspólnego z cudami ani magią. Jest to naukowo udowodnione urządzenie za pomocą fizyki kwantowej.
Quantec zdobył złoty medal w Rosji jako „Najlepsza innowacja w postępowym sektorze zdrowia w instrumentalnych systemach biokomunikacyjnych” w 2010 roku i od tego czasu nadal pozostaje nie do pokonania.

Terapia Kwantowa wykorzystuje cyfrowe zdjęcie zrobione dowolnym telefonem komórkowym bez potrzeby stosowania specjalnych aparatów. To zdjęcie powinno być jak najświeższe, na jasnym tle, bez elementów rozpraszających uwagę w tle, takich jak krajobrazy i obiekty z tyłu.
Gdy zabieg przeprowadzany jest w środowiskach takich jak rezydencje lub firmy, zdjęcia nie mogą przedstawiać ludzi, tylko otoczenie.

Quantec opiera się na odkryciach fizyki kwantowej, a zatem wykorzystuje koncepcje samej fizyki, aby to wyjaśnić. Dzieje się tak, że większość ludzi nie rozumie tematu lub uważa go za bardzo trudny i wkrótce staje się łatwym celem oszustwa.
Kiedy Einstein demonstrował „teorię względności”, mówił o bliźniaczych fotonach. To znaczy dwie RÓWNE wiązki światła. Więc wyobraź sobie, że jesteś jednym z tych bliźniaczych fotonów, a Twoje zdjęcie cyfrowe jest drugim bliźniaczym fotonem. Mimo to, według Einsteina, te bliźniacze zdjęcia nawet osobno, gdyby tylko JEDEN „foton bliźniaczy” był oświetlony, drugi „foton bliźniaczy” również wydawałby się oświetlony.
Twoje zdjęcie cyfrowe, a raczej Twój „bliźniaczy foton” zostanie wystawiony na działanie Quantec, a dokładniej na diodę białego szumu (tak się to określa), gdzie będzie skanować w poszukiwaniu wzorców niezrównoważenia.
Jest to możliwe tylko dlatego, że TWOJE zdjęcie cyfrowe zostanie naświetlone i porównane z bazą danych zawierającą ponad 500 000 pozycji.
Egzemplifikacją wszystkiego jest częstotliwość. Jeśli znam częstotliwość zdrowej wątroby i w tym sensie, kiedy skaner (Quantec) analizuje wątrobę, porównuje ją z tą bazą danych. Jeśli nie emituje standardowej częstotliwości, dochodzimy do wniosku, że mamy do czynienia z zaburzeniem równowagi, które może być stłuszczeniem, zapaleniem wątroby, marskością wątroby itp.
Do diody dołączone jest kompletne oprogramowanie, w którym mamy zapis wszystkich chorób fizycznych, emocjonalnych i psychicznych. Pacjent leczony Quanteciem nie będzie narażony na opiekę tylko jednego fachowca ale na multidyscyplinarny zespół złożony z lekarzy, farmaceutów, biologów, akupunkturzystów, terapeutów, fizjoterapeutów, dietetyków, fizyków, agronomów, dentystów i wielu innych profesjonalistów.
W ten sposób na koniec tego skanowania samo urządzenie wygeneruje raport z maksymalnie 50 elementami do przetworzenia. To sprzęt decyduje również o tym, jak, kiedy i jak często pacjent będzie odbierał częstotliwości harmonizujące.
Leczenie rozpoczyna się natychmiast po wydaniu raportu.

Wróćmy do początku, kiedy mówiliśmy o bliźniaczym fotonie będącym Tobą i drugim bliźniaczym fotonem będącym Twoim zdjęciem.
Załóżmy na przykład, że Quantec zakończył skanowanie, wygenerował raport i już określił częstotliwość, która będzie wynosić 1 minutę co 3 godziny przez 60 dni.
Sprzęt wyśle ​​poprawki do Twojego cyfrowego zdjęcia, które jest Twoim bliźniaczym fotonem. A z kolei, nawet jeśli jesteś daleko (dlatego pracujemy na odległość) otrzymasz te częstotliwości, czy o tym wiesz, czy nie.
W poprzednim przykładzie pacjent w dzień i w nocy będzie otrzymywać emisję korekcyjną trwającą 1 minutę co 3 godziny i pozostanie taka przez 60 dni.

Quantec identyfikuje wzorce nierównowagi i koryguje problem u jego źródła, w tym przypadku w umyśle. W ten sposób, poprzez emisje wykonane przez samo urządzenie, anuluje lub wymazuje te wspomnienia z naszej nieświadomości. W ten sposób przywraca spokój, harmonię, zdrowie i dobre samopoczucie.

Niezależnie od problemu, Quantec może pomóc, ponieważ wszystko pochodzi z umysłu.

Możemy leczyć ludzi, zwierzęta domowe, środowiska takie jak firmy, domy, plantacje itp. Możemy wykonać leczenie dla kogoś innego, o ile nie dążymy do zaspokojenia własnej woli, ale harmonizacji, zdrowia i szczęścia pacjenta.
Mówię to, ponieważ przychodzi do mnie wiele matek szukających pomocy dla swojego nastoletniego syna w odnalezieniu i spełnieniu się. Lub pomoc dla dzieci, które były wykorzystywane lub które pochodzą z innych domów, takich jak adopcja. Pomagam osobom uzależnionym od chemikaliów, cierpiącym na depresję, autystom lub tym, którzy przeżyli traumę. Wszystko to możemy zrobić.
To, czego tak naprawdę nie robię, to: chcę, żeby mój syn był „tym”. Nigdy nie pracuję dla osoby trzeciej, aby zostać lekarzem, prawnikiem, inżynierem itp. ale tak, aby osoba była spełniona, aby była zdrowa i zamożna we wszystkich dziedzinach.

Każda osoba jest wyjątkowa i dlatego nie mamy wzorca. Quantec działa indywidualnie szanując każdego pacjenta. Dla ułatwienia pracujemy z pakietami 3 miesięcznymi. W tym okresie leczenia możemy wykonać tylko jedno lub więcej skanów bez dodatkowych kosztów.

– Przesłanie zdjęcia cyfrowego
– Skanowanie Quantec i porównanie z Bazą Danych
– Wystawienie protokołu i określenie formy, częstotliwości i czasu trwania zabiegu
– Rozpoczęcie wibracji i korekt dla pacjenta

Tak, możemy nawet wykonać głębsze skanowanie obszaru, który ma być leczony.


Beata Dróżdż Medycyna Kwantowa

Medycyna Kwantowa Beata Drozdz quantec

Beata Drozdz terapie kwantowe

Beata drozdz terapie kwantowe

Analiza Quantec nie jest badaniem laboratoryjnym i specjalistycznym badaniem medycznym. Terapia Quantec nie jest leczeniem medycznym. Terapeuta nie jest specjalistą w dziedzinie medycyny tradycyjnej, nie udziela konsultacji medycznej. Poprawa samopoczucia i stanu zdrowia przy zastosowaniu terapii Quantec może przyczyniać się do zmniejszenia/zmiany/wykluczenia środków farmakologicznych. Zmiany w dawkowaniu leków farmakologicznych i przebiegu leczenia medycznego powinny odbywać się pod opieką lekarza prowadzącego. Nie należy bagatelizować wytycznych związanych z podjętym leczeniem medycznym.