Jesteś tutaj: Terapie

Quantec Uzdrawianie Kwantowe - Kwantowa Medycyna

KWANTOWE LECZENIE QUANTEC BEATA DROZDZ SHANTI SOLNE WNETRZE TERAPIE ALTERNATYWNE SHANTI

Dzięki urządzeniu naukowo udowodnionym i pracującym na odległość, które emituje częstotliwości bezpośrednio do podświadomości, możemy pozbyć się blokad psychicznych, traum i lęków głęboko zakorzenionych.
Nadawane częstotliwości stopniowo modulują i kształtują nowy sposób myślenia.
W ten sposób zaczynasz wibrować uczuciami i emocjami, których nie posiadałeś takie jak szczęście, radość, miłość, dostatek i dobrobyt. Twoja podświadomość zostaje przesiąknięta motywującymi wibracjami, które prowadzą Cię do osiągnięcia Twoich ideałów, spokoju, harmonii i poczucia bezpieczeństwa.
Terapia Kwantowa Quantec jest z pewnością wspaniałym narzędziem, które pomoże Ci rozwinąć karierę, Twój biznes, rodzinę, a zwłaszcza Ciebie, aby wyjść ze swojej strefy komfortu i osiągnąć zwycięstwa.
Terapia Kwantowa z Quantec to przede wszystkim wniesienie szczęścia, radości, spełnienia i pełni do Twojego życia, przekształcenie Twojej nieświadomości w pozytywne myślenie. W ten sam sposób, w jaki wymazuje lub anuluje ograniczające przekonania, które dziś zbudowały Twoją obecną rzeczywistość.
W ten sposób zmieniamy nasze nawyki, modyfikując sposób, w jaki myślimy, przez całe życie.

Przykładowe terapie :

1. Tarczyca

2. Kręgosłup

Analiza Quantec nie jest badaniem laboratoryjnym i specjalistycznym badaniem medycznym. Terapia Quantec nie jest leczeniem medycznym. Terapeuta nie jest specjalistą w dziedzinie medycyny tradycyjnej, nie udziela konsultacji medycznej. Poprawa samopoczucia i stanu zdrowia przy zastosowaniu terapii Quantec może przyczyniać się do zmniejszenia/zmiany/wykluczenia środków farmakologicznych. Zmiany w dawkowaniu leków farmakologicznych i przebiegu leczenia medycznego powinny odbywać się pod opieką lekarza prowadzącego. Nie należy bagatelizować wytycznych związanych z podjętym leczeniem medycznym.