Jesteś tutaj: Uzdrawianie Kwantowe Kwantowe Solne Wnętrze
  
  
Producent Kwantowych Solnych Paneli oraz Płyt do Zdrowych Wnętrz.
Jako Jedyni zajmujemy się Produkcją i Budową Kwantowych Pomieszczeń, Grot Solnych i Nowoczesnych Tężni Solankowych
   

KWANTOWE SOLNE WNĘTRZE I NOWOCZESNE UZDRAWIAJĄCE GROTY SOLNE

   

Solne Wnętrze to nie tylko Budowa Grot Solnych i Tężni, to również Zdrowe Wnętrze, zarówno we

Własnym Domu, w Firmie, Hotelach, Saunach, Strefach Spa,

Salach Kongresowych, Urzędach, Restauracjach, Klubach Fitness, Szpitalach, Przedszkolach czy Sanatoriach.

 Dzięki Technologii Kwantowej QUANTEC - nasze Solne Wnętrza emitują Energią Harmonii, Równowagii oraz Energią Uzdrawiającą.

Jako Jedyni posługujemy się Fizyką Kwantową w Produkcji i Budowie Uzdrawiających Wnętrz.

 Nasza praca jest wykonywana z Pasją, Rzetelnościa, Sumiennością, Etyką, Wdzięcznością, Radością, Zaangażowaniem i Odpowiedzialnością.

Klienci są dla nas Ważni.

Nasze motto to:

Praca na rzecz Dobra dla Ogółu.

Każdy Klient dzięki naszym Produktom doświadcza Pełni Sukcesu.

 Nasza oferta skierowana jest do Ludzi o Otwartych Umysłach, do Ludzi Świadomych, którzy cenią zarówno Rękodzieło, Rzemiosło, Walory Zdrowotne oraz Nowoczesność.

Dzięki Solnym Wnętrzom nasi Klienci odczuwają Korzystny wpływ na Zdrowie jako całość. Ponadto Klimat naszych pomieszczeń wpływa kojąco i relaksująco na układ nerwowy. Przebywanie w Kwantowych Pomieszczeniach powoduje poszerzenie świadomości i odczucia relaksu, harmonii, błogości, szczęścia, większego Pojmowania i Rozumienia Życia a także zasad nim rządzących.

Solne Wnętrze to przede wszystkim unikatowy wygląd i niepowtarzalny morski mikroklimat, który można mieć nawet we własnym domu. Groty, jak i tężnie solne to znane metody leczenia i zapobiegania wielu, ciężkich schorzeń u dorosłych oraz dzieci.

Jesteśmy Firmą która specjalizuje się w tego typu zabudowań, które powalają swoim wyglądem, a co najważniejsze wpływają korzystnie na Cenne Zdrowie.

https://solnewnetrze.pl//

Analiza Quantec nie jest badaniem laboratoryjnym i specjalistycznym badaniem medycznym. Terapia Quantec nie jest leczeniem medycznym. Terapeuta nie jest specjalistą w dziedzinie medycyny tradycyjnej, nie udziela konsultacji medycznej. Poprawa samopoczucia i stanu zdrowia przy zastosowaniu terapii Quantec może przyczyniać się do zmniejszenia/zmiany/wykluczenia środków farmakologicznych. Zmiany w dawkowaniu leków farmakologicznych i przebiegu leczenia medycznego powinny odbywać się pod opieką lekarza prowadzącego. Nie należy bagatelizować wytycznych związanych z podjętym leczeniem medycznym.