Jesteś tutaj: Quantec TerapiaKwantowa

TerapiaKwantowa

Terapia Kwantowa

Pracuję z urządzeniem, naukowo udowodnionym i na odległość, które emituje częstotliwości bezpośrednio do Twojej podświadomości. Te częstotliwości stopniowo modulują i kształtują nowy sposób myślenia.
W ten sposób zaczynasz wibrować uczuciami i emocjami, których nie miałeś, takimi jak szczęście, radość, miłość, spokój,bezpieczeństwo, dostatek i dobrobyt. Twoja podświadomość jest przesiąknięta motywującymi wibracjami, które prowadzą Cię do osiągnięcia Twoich ideałów.
Terapia Kwantowa Quantec jest z pewnością wspaniałym narzędziem, które pomoże Ci rozwinąć karierę, Twój biznes, rodzinę, a zwłaszcza Ciebie, aby wyjść ze swojej strefy komfortu i osiągnąć zwycięstwa.
Zawsze wierzyłam, że jesteśmy Bohaterami naszej historii, a nie ofiarami naszego przeznaczenia. Życie, które mamy dzisiaj, jest wynikiem naszych myśli, wyborów i działań.
Moją pasją jest przyczynianie się do dobrego samopoczucia Człowieka.

Czy słyszałeś kiedyś o fizyce kwantowej?

Ogólnie rzecz biorąc, przedmiot „Fizyka” był już w szkole znienawidzony przez zdecydowaną większość uczniów. Tak naprawdę nie musimy zagłębiać się w sposób techniczny, po prostu zrozum, że jest to nauka i ma zdolność pomagania nam na odległość.
Propozycja terapii energetycznej z Quantec to przede wszystkim wniesienie szczęścia, spokoju i pełni do Twojego życia, przekształcenie Twojej nieświadomości w pozytywne myślenie. W ten sam sposób, w jaki wymazuje lub anuluje ograniczające przekonania, które dziś zbudowały Twoją rzeczywistość. W ten sposób zmieniamy nasze nawyki, modyfikując sposób, w jaki myślimy, przez całe życie.
Doceniam Twoje dotychczasowe Towarzystwo i zapraszam do wyruszenia w tę podróż w poszukiwaniu pełnego życia!

Początek sukcesu i porażki zaczyna się w umyśle, a dokładniej w myśleniu, w sposobie, w jaki myślisz.
Za każdym razem, gdy myślimy o czymś, nasz mózg już identyfikuje to jako dobre lub złe dla nas i tworzy uczucie. To uczucie będzie generować myśli sprzyjające rozwiązaniu konfliktu, więc podejmujemy decyzje. Z kolei decyzje wymagają postaw, które w tym sensie budują nasze wyniki.
Myślenie — Uczucie — Decyzje — Postawy — Wyniki
Łatwo powiedzieć, że zmieniając postawy zmieniamy nasze wyniki, ale to wcale nie jest prawda. Na krótką metę tak, ale na dłuższą nie. Dzięki „prawu najmniejszego wysiłku” znów będziemy na autopilocie życia, wykonując zadania w najłatwiejszy i najbezpieczniejszy dla nas sposób. I krok po kroku odchodzimy od decyzji. W tym sensie dajemy się ponieść samosabotażowi, prokrastynacji, kompleksom niższości, gotowym frazom typu „nie dam rady” itp.
Prawdziwa zmiana zaczyna się w umyśle i sposobie myślenia. 

To właśnie proponuje Quantec.

 Zmień sposób myślenia, aby uzyskać wyniki.

Tak, leczenie wibracyjne jest całkowicie zdalne. Nie potrzebujesz żadnego sprzętu, aby odbierać pasujące transmisje. Quantec został po raz pierwszy opracowany do leczenia osób z autyzmem, ponieważ ci pacjenci nie lubią kontaktu fizycznego. W rzeczywistości kontakt fizyczny często utrudniał konwencjonalne leczenie. Niedługo potem zaczęli go stosować u pacjentów z chorobami psychicznymi, m.in. zespołami, chorobą Alzheimera, Parkinsona, depresją, bezsennością.
Obecnie zabieg ma szerokie zastosowanie i może pomóc osobom zdrowym zachować zdrowie, a także wspomóc proces świadomości i w ten sposób osiągnąć pełnię we wszystkich dziedzinach życia. Niezależnie od tego, czy w rozwoju emocjonalnym, czy w zawodzie, czy w dobrobycie finansowym.

Terapia z Quantec nie ma nic wspólnego z cudami czy magią. Jest to naukowo udowodnione urządzenie dzięki Fizyce Kwantowej.
Quantec zdobył złoty medal jako „Najlepsza innowacja w sektorze postępu zdrowia w instrumentalnych systemach biokomunikacyjnych” w 2010 roku i od tego czasu pozostaje niepokonany.

Tak, Quantec wykorzystuje cyfrowe zdjęcie wykonane dowolnym telefonem komórkowym bez potrzeby stosowania specjalnych aparatów. To zdjęcie powinno być jak najświeższe na jasnym tle, bez rozpraszających elementów, takich jak krajobrazy i obiekty z tyłu.
Gdy zabieg jest wykonywany w środowiskach takich jak rezydencje lub firmy, zdjęcia nie powinny przedstawiać ludzi, tylko otoczenie.

Quantec opiera się na odkryciach fizyki kwantowej, a zatem wykorzystuje koncepcje samej fizyki do jej wyjaśnienia. Dzieje się tak, że większość ludzi nie rozumie lub uważa ten tematu za bardzo trudny i wkrótce staje się łatwym celem oszustwa.
Kiedy Einstein zademonstrował „Teorię względności”, mówił o bliźniaczych fotonach. Czyli dwie RÓWNE wiązki światła. Więc wyobraź sobie, że jesteś jednym z tych bliźniaczych fotonów, a Twoje zdjęcie cyfrowe jest drugim bliźniaczym fotonem. Mimo to, według Einsteina, te bliźniacze zdjęcia są jeszcze dalej od siebie, jeśli tylko JEDEN „podwójny foton” był oświetlony, drugi „podwójny foton” również wydawał się oświetlony.
Twoje zdjęcie cyfrowe, a raczej twój „podwójny foton”, zostanie wystawiony na działanie Quantec, a dokładniej na diodę z białym szumem (to jest określenie), gdzie będzie skanować w poszukiwaniu wzorców nierównowagi.
Jest to możliwe tylko dlatego, że TWOJE cyfrowe zdjęcie zostanie naświetlone i porównane z bazą danych zawierającą ponad 500 tysięcy pozycji.
Przykładem wszystkiego jest częstotliwość. Jeśli znam częstotliwość zdrowej wątroby i w tym sensie, kiedy skaner (Quantec) analizuje wątrobę, porówna ją z tą bazą danych. Jeśli nie emituje standardowej częstotliwości, dochodzimy do wniosku, że mamy nierównowagę, która może być stłuszczeniem, zapaleniem wątroby, marskością itp.
W połączeniu z diodą mamy kompletne oprogramowanie, w którym mamy zapis wszystkich chorób, fizycznych, emocjonalnych i psychicznych. Pacjent leczony preparatem Quantec nie będzie narażony na wiedzę i opiekę jednego profesjonalisty, będzie korzystał z wiedzy multidyscyplinarnego zespołu złożonego z lekarzy, farmaceutów, biologów, akupunkturzystów, terapeutów, fizjoterapeutów, dietetyków, fizyków, agronomów, dentystów i wielu innych profesjonalistów.
W ten sposób na końcu tego skanowania urządzenie wygeneruje raport zawierający do 50 pozycji do przetworzenia. To także sprzęt decyduje, jak, kiedy i jak często pacjent otrzyma częstotliwości harmonizujące.
Leczenie rozpoczyna się natychmiast po wydaniu raportu.

Wróćmy do początku, gdzie mówiliśmy o jednym fotonowym bliźniaku będącym Tobą, a drugim fotonowym bliźniaku będącym Twoim zdjęciem.
Załóżmy na przykład, że Quantec zakończył skanowanie, wygenerował raport i zdefiniował już częstotliwość, która będzie wynosić 1 minutę co 3 godziny przez 60 dni.
Sprzęt wyśle ​​poprawki do Twojego zdjęcia cyfrowego, które jest Twoim fotonowym bliźniakiem. A z kolei Ty, nawet jeśli jesteś daleko (dlatego możemy pokonywać odległość) otrzymasz te częstotliwości, niezależnie od tego, czy o tym wiesz, czy nie.
W poprzednim przykładzie pacjent w dzień i w nocy będzie otrzymywać emisje korekcyjne co 3 godziny z czasem trwania 1 minuty i pozostanie tak przez 60 dni.

Tak, Quantec identyfikuje wzorce nierównowagi i koryguje problem u jego źródła, w tym przypadku w umyśle. W ten sposób, poprzez emisje wytwarzane przez samo urządzenie, anuluje, usuwając te wspomnienia z naszej nieświadomości. W ten sposób przywraca spokój, harmonię, zdrowie i dobre samopoczucie.

Niezależnie od problemu, Quantec może pomóc, ponieważ wszystko pochodzi z umysłu.

Czy terapie można przeprowadzać na ludziach, którzy nie wiedzą, że są leczeni?

Możemy leczyć ludzi, zwierzęta domowe, środowiska takie jak firmy, domy, plantacje itp. Możemy leczyć za kogoś innego, o ile nie dążymy do zaspokojenia własnej woli, ale dążymy do harmonii, zdrowia i szczęścia pacjenta.
Mówię tak, ponieważ wiele mam przychodzi do mnie, szukając pomocy dla swojego nastolatka w odnalezieniu i spełnieniu siebie. Lub pomoc dla dzieci, które ucierpiały w jakiś sposób lub które przyszły z innych domów, np. z adopcji. Nadal pomagam uzależnionym od chemikaliów, depresyjnym, autystycznym lub po urazie. Wszystko to możemy zrobić.
To, czego tak naprawdę nie robię, to: chcę, żeby mój syn był „tym”. Nigdy nie pracuję dla osoby trzeciej, aby zostać lekarzem, prawnikiem, inżynierem itp. Ale tak, aby osoba była spełniona, zdrowa i zamożna we wszystkich dziedzinach.

Każda osoba jest wyjątkowa, więc nie mamy wzoru. Quantec działa indywidualnie, szanując każdego pacjenta. Dla ułatwienia pracujemy z pakietami 3 miesięcznymi. W tym okresie leczenia możemy wykonać tylko jedno lub kilka skanów bez dodatkowych kosztów.

Jakie są etapy leczenia?

  • Przesłanie zdjęcia cyfrowego
  • Skanowanie Quantec i porównanie z Bazą Danych
  • Wystawienie raportu i zdefiniowanie formy, częstotliwości i czasu trwania zabiegu
  • Rozpoczęcie drgań i korekty dla pacjenta

Czy mogę wykonać leczenie wibracyjne, jeśli mam już chorobę?

Analiza Quantec nie jest badaniem laboratoryjnym i specjalistycznym badaniem medycznym. Terapia Quantec nie jest leczeniem medycznym. Terapeuta nie jest specjalistą w dziedzinie medycyny tradycyjnej, nie udziela konsultacji medycznej. Poprawa samopoczucia i stanu zdrowia przy zastosowaniu terapii Quantec może przyczyniać się do zmniejszenia/zmiany/wykluczenia środków farmakologicznych. Zmiany w dawkowaniu leków farmakologicznych i przebiegu leczenia medycznego powinny odbywać się pod opieką lekarza prowadzącego. Nie należy bagatelizować wytycznych związanych z podjętym leczeniem medycznym.