Jesteś tutaj: Quantec Kwantowe Pomieszczenia

Kwantowe Pomieszczenia

Kwantowe Pomieszczenia

Terapia Kwantowa dla Firm lub Mieszkań | 16 obrazów

Kwantowe Napromieniowywanie Budynków i Pomieszczeń

https://shanti-quantec.pl/ 
http://kwantoweleczenie.pl/

Terapia Kwantowa z Quantec rozpoczyna się od zeskanowania zdjęć otoczenia do 16 obrazów. Dzięki fizyce kwantowej możemy zdalnie korygować i leczyć nierównowagę w Twoim Domu lub Firmie. Przekształć i reaktywuj Zdrowie, Spokój i Harmonię w swoim Domu lub Firmie za pomocą Terapii Kwantowej i wreszcie prosperuj finansowo.

Jak rozpocząć Terapię Kwantową z Quantec?

Quantec skanuje OBRAZY! W ten sposób potrzebujemy zdjęć środowisk, aby ocenić punkty nierównowagi energetycznej i tym samym rozpocząć ich leczenie.

Co fotografować w Rezydencjach: Domy czy Apartamenty? 

  • Budynek lub dom na zewnątrz.
  • Sypialnie, pokój dzienny, kuchnia, łazienki (różne środowiska).

Na początku wszystkie środowiska domowe lub firmy powinny być fotografowane bez mieszkańców i pracowników. To znaczy czyste środowiska bez innych energii. W tym sensie unikamy również obecności zwierząt domowych.

 Co fotografować w firmach?

  • Logo.
  • Umowy.
  • Fasada na zewnątrz, czy to pomieszczenie handlowe, czy budynek.
  • Różne środowiska tej firmy, takie jak biura, sale konferencyjne, obszary magazynowe, spiżarnia, magazyn itp.

Podczas skanowania zdjęcia cyfrowego zostanie ono porównane z tysiącami wpisów w bazie Quanteca. Dlatego w tym oprogramowaniu znajdziesz  wszelkie systemy florystyczne, alternatywne terapie uwzględniające istnienie pola i nadmiaru elektrycznego, fal elektromagnetycznych, ładunków elektrostatycznych, metali ciężkich, promieniowania, wód podziemnych, doradztwo gospodarczego, coachingu, informacje o obciążeniach, suplementach, homeopatii, akupunktury, negatywnych wibracjach lub jakakiejkolwiek innej ingerencji, która zmienia stan zdrowia środowiska, a w konsekwencji ludzi w nim żyjących.

Terapia Kwantowa odbywa się NA ODLEGŁOŚĆ!

Obraz jest poddawany działaniu oprogramowania i porównywany z ponad 500 000 elementów standardów zdrowia i harmonii.

Firma lub Rezydencja napromieniowana kwantowo Quanteciem otrzymuje wiedzę i energię od multidyscyplinarnego zespołu złożonego z lekarzy, farmaceutów, fizjoterapeutów, biologów, dietetyków, dentystów, kręglarzy, osteopatów, fizyków, radiescetów, bioenergoterapeuów, psychologów i wielu innych specjalistów. 

Tak więc na końcu tego skanowania i badań wydawany jest raport o wszystkim, co jest niezrównoważone, dysharmonijne, negatywne lub chore.

Terapia Kwantowa z Quantec nie tylko identyfikuje niewłaściwy lub negatywny wzorzec. Poprzez emisje wytwarzane przez samo urządzenie koryguje te nierównowagi, usuwając ładunki toksyczne lub przywracając równowagę środowiska.

Korzyści wynikające z Terapii Kwantowej dla Twojej Firmy: 

  • Przywraca spokój i harmonię między Współpracownikami.
  • Przynosi ideę Jedności jako Siły.
  • Propaguje spółdzielczość i samopomoc.
  • Sprzyja osiąganiu celów.

Terapia Kwantowa w sektorze nieruchomości i budownictwa lądowego:

Quantec może być wykorzystany do harmonizacji i korygowania nierówności w nieruchomości stojącej jeszcze na gruncie, nawet przed jej budową. Nie tylko identyfikuje i leczy zaburzenia równowagi związane z geobiologią, uskokami tektonicznymi, liniami prawa, problemami związanymi z dziurami w warstwie ozonowej itp. Ale także analizuje inne czynniki, które są głównie odpowiedzialne za stworzenie pełnej i dobrze prosperującej nieruchomości.

Może być również używany jako „pomocnik sprzedaży”. Kiedy grunt jest skanowany jeszcze w fundamencie, czyni tę nieruchomość „uroczą i bardziej atrakcyjną” na sprzedaż.

W praktyce widzimy, że konstrukcje te poddane Terapii Kwantowej Quantec od początku pracy płyną lepiej we wszystkich zamysłach. Ze strony zespołu pracowników sprzyjające warunki pogodowe, a także terminowe zakończenie prac itp. Bardzo często te nieruchomości są również sprzedawane w rekordowym czasie.   

Terapia Kwantowa w sektorze rolnictwa i sadzenia:

Obecnie kilka firm w Niemczech jak i w Polsce korzysta z dobrodziejstw Terapii Kwantowej Quantec w uprawach. Chodzi o to, aby uprawiać te rośliny bez użycia pestycydów, w sposób organiczny i naturalny.

Quantec pozwala, poprzez emisje wytwarzane przez urządzenie, identyfikować i zwalczać określone szkodniki tego regionu za pomocą częstych szczepionek. Promuje również jak najpełniejszy rozwój tych upraw do ich maksymalnego potencjału.

To samo urządzenie identyfikuje, w jaki sposób firma lub rezydencja odbiera uzdrawiające emisje!

Terapie Kwantowe nadawane są miesięcznie i koszt jednej terapii to 600zł na firmę lub Dom.Widoczne efekty uzuskuje się po około 3 miesiącach nadawania. Dlaczego 3 miesiące? To właśnie w tym okresie możemy wyraźnie dostrzec zmiany. Nie oznacza to, że kuracja zacznie działać dopiero za 3 miesiące. Zaczyna emitować częstotliwości natychmiast po skanowaniu. Jednak średnio w tym okresie odczuwamy największą zmianę.

Przez cały okres leczenia ja, Beata Dróżdż, monitoruję i uzupełniam informacje lub dokonuję korekt w leczeniu bez dodatkowych kosztów.

Umów się i wyślij zdjęcie mailem lub whatsappem, a my rozpoczniemy nadawanie.

https://shanti-quantec.pl/

Beata Dróżdż

+48 537 222 177

terapie.shanti@interia.pl

Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta , Mistrz Reiki i Naturopata. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537222177 - e-mail:terapie.shanti@interia.pl

Analiza Quantec nie jest badaniem laboratoryjnym i specjalistycznym badaniem medycznym. Terapia Quantec nie jest leczeniem medycznym. Terapeuta nie jest specjalistą w dziedzinie medycyny tradycyjnej, nie udziela konsultacji medycznej. Poprawa samopoczucia i stanu zdrowia przy zastosowaniu terapii Quantec może przyczyniać się do zmniejszenia/zmiany/wykluczenia środków farmakologicznych. Zmiany w dawkowaniu leków farmakologicznych i przebiegu leczenia medycznego powinny odbywać się pod opieką lekarza prowadzącego. Nie należy bagatelizować wytycznych związanych z podjętym leczeniem medycznym.