Jesteś tutaj: Quantec Quantec i jego Moc

Quantec

Quantec

Quantec - Jak działa urządzenie kwantowe - Biorezonans Kwantowy

https://shanti-quantec.pl/

W życiu najważniejsza jest Równowaga, którą należy zachować, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Wszystko powinno być Zrównoważone.

W chwilach gdy ciężar problemów przechyla szalę Równowagi, Ty wpadasz w kłopoty finansowe. Twoje decyzje będące wynikiem dysharmonii i nierównowagii dają rezultat bałaganu w życiu i problemów finansowych. Dotyczy to również Twojego Ciała, które choruje. Istnieje rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz dłużej tego znosić. To rozwiązanie promuje Harmonię w różnych obszarach życia.

Dzięki tej Nowoczesnej Metodzie wykorzystywana jest znajomość Fizyki Kwantowej.

Leczenie Kwantowe Quantec PRO

nadawane jest do pola energetycznego Ludzi, Zwierząt lub przestrzeni takich jak nasz Dom lub Firma. Dotyczy tysięcy harmonizujących częstotliwości wibracyjnych zawartych w systemie Quantec Pro. Możesz zastosować Terapię Wibracyjną by leczyć Ludzi i pomóc im osiągnąć pełnię szczęścia po stronie zawodowej, kariery, jak i po stronie emocjonalnej. Poprawić relacje rodzinne oraz zdrowie. Nasi mali Przyjaciele również mogą się przyłączyć i korzystać z technologii, aby je wspierać by były zdrowsze i szczęśliwsze. Na przykład, jeśli Twój pies płacze, kiedy wychodzisz z domu, Quantec Pro pomoże zrównoważyć te uczucia. W przypadku przestrzeni (budynek, mieszkanie) Quantec identyfikuje zakłócenia biofizyczne, jak również nadmierne fale elektromagnetyczne, elektryczne czy chemiczne oraz zakłócenia środowiska. 

Emocjonalna Terapia Wibracyjna identyfikuje i leczy głębokie dysharmonie i eliminuje punkty nierównowagi.

Nauka i technologia działają na korzyść Twojego Sukcesu.

Kolejność etapów leczenia wibracyjnego to:

 1. Wysyłasz zdjęcie twarzy,  zdjęcie Twojego zwierzaka lub otoczenia Twojego domu lub Firmy, np. elewacja domu, pokoje, kuchni, salonu,  jadalni, firmy w której pracujesz, logo, adres.
 2. Technologia Quantec Pro robi profesjonalne skanowanie obrazów i porównuje je z bazą tysięcy wpisów, dostarczając częstotliwość Harmonii. 
 3. Technologia ta wykorzystuje wszystkie negatywne wzorce, które uniemożliwiają Ci osiągnięcie celów.

Pacjent wykorzystuje wiedzę wielu zawodowców. 

Baza danych składa się z wielodyscyplinarnego zespołu, jak:

 • lekarze,
 • fizjoterapeuci,
 • farmaceuci,
 • homeopaci,
 • naturopaci,
 • bioenergoterapeuci,
 • biolodzy,
 • fizycy zajmujący się akupunkturą,
 • i wielu innych.

Dzięki temu Pacjent nie jest narażony tylko na wiedzę od jednego terapeuty. Następnie technologia proponuje leczenie by wymazać negatywne wzorce. Klient otrzymuje raport wskazujący szczegółowo ingerencje, które powodują trudności, które ma, posiada i z którymi prosperuje.

Pamiętaj, że oprócz osiągnięcia Dobrobytu Finansowego pojawia się Radość, Stabilność Emocjonalna i Kompletność we wszystkim cokolwiek robimy.

Leczenie wibracyjne koryguje nierównowagę istniejącą zarówno u ludzi, u zwierząt, jak i panującą w firmach i w domach. Quantec wyłapuje toksyczne energie i przekroczone normy, które przekształca w pozytywne wibracje dzięki czemu Twoje życie i Twoje wyniki są coraz Lepsze. To wszystko odbywa się na odległość i poprzez emitowane częstotliwości dzięki urządzeniu Quantec PRO. Pacjent nie potrzebuje wierzyć lub być połączonym z nim fizycznie, tracić czas na dojazdy. Za to, może się cieszyć korzyściami bez żadnych przeciwwskazań i z pełnym bezpieczeństwem w zaciszu swojego domu.

Chcesz poprawić pewne obszary swojego życia? Lub swojej Firmy?

Skontaktuj się ze mną, by wibrować Nową Częstotliwością,

by przywrócić całkowitą Równowagę w swoim Życiu.


Beata Dróżdż

Zdrowie w sposób INTEGRALNY charakteryzuje się idealną równowagą pomiędzy UMYSŁEM a CIAŁEM. Szukam pełnego i zdrowego życia jako inspiracji i osobistego celu. Bioenergoterapeuta , Mistrz Reiki i Naturopata. Możesz śledzić mnie na stronie internetowej: https://shanti-quantec.pl/ Lub skontaktować się ze mną przez WhatsApp +48 537222177 - e-mail:terapie.shanti@interia.pl

Analiza Quantec nie jest badaniem laboratoryjnym i specjalistycznym badaniem medycznym. Terapia Quantec nie jest leczeniem medycznym. Terapeuta nie jest specjalistą w dziedzinie medycyny tradycyjnej, nie udziela konsultacji medycznej. Poprawa samopoczucia i stanu zdrowia przy zastosowaniu terapii Quantec może przyczyniać się do zmniejszenia/zmiany/wykluczenia środków farmakologicznych. Zmiany w dawkowaniu leków farmakologicznych i przebiegu leczenia medycznego powinny odbywać się pod opieką lekarza prowadzącego. Nie należy bagatelizować wytycznych związanych z podjętym leczeniem medycznym.